המלצות ומכתבי תודה

שלחתי מטופלות ללמוד את השיטה מאמית, וקיבלתי הדים חיוביים ביותר מהשיטה לאחר לידתן. אני ממליץ בחום לנשים לקראת לידתן ללמוד את השיטה מאמית.

פרופ’ ברי קפלן
פרופ’ ברי קפלןמומחה למחלות נשים ולידה

אשית כל- עצם השיטה נתנה לי להבין שאני באה לקראת עבודה בלידה, שאני שותפה מלאה לתהליך הגדול, שיש לי אפשרות לשלוט (באופן מסוים) בכאבים החזקים, ולתעל אותם לקידום הלידה. עצם המחשבה שיש לי בכלל מה לעשות ולא "תעשו מה שאתם רוצים העיקר שתוציאו את התינוק ממני" ושאני מאד משפיעה על מהלך הלידה. השתמשתי מאד בתרגיל בנסיעה שמאד מאד הקל עליי, הענייניות והתכל'ס שאמית מעבירה בשיטה מאד עזרו לי ולבעלי בשעת הכאב לא לאבד את העשתונות ולהצליח להיות בריכוז מלא .הרגשנו שהשיטה מאד ישימה ולא בעננים מבחינתנו, הצלחנו בביטחון מלא למשוך את הזמן כמה שיותר בבית באפקטיביות ותנועתיות. ולהגיע בשלב מתקדם יחסית. גם מבחינת המיילדת שראתה שבאנו 'לעבוד' זה מאד הקל עליה. לסיכום- המקצועיות, הזמינות, היעילות, הפרקטיות והמיוחדות של אמית גרמו לחווית הלידה שלנו להיות חוויה מתקנת בהחלט חוויה משמעותית ורצון להיות שם שוב.

דפנה מאיר
דפנה מאירמנהלת בוטיק לבגדי נשים

אמית, אני רוצה להודות לך על השיטה שלימדת אותי! לכל אישה שעומדת ללדת אני ממליצה לעבור דרכך! השיטה שלך גם מקדמת את הלידה בטירוף!! ללא ספק!! וגם-לא פחות חשוב- מפחית את כאבי הציר לפעמים במאה אחוז!!! ובצירים הרציניים מפחית באופן משמעותי! אחותי היתה איתי בלידה וכשהיא לחצה (לפי הנחייתך) במקום הלא מדוייק כאב לי הרבה יותר, וכשלחצה במקום המדוייק זה פשוט עזר לי לעבור את הצירים בטוב ממש! גם ביציאת התינוק הייתי חייבת את התנוחות שלימדת אותי והרגשתי שאני לא יכולה בלעדיהן! בקיצור, אין מה להתלבט, מי שרותצה לידה כמה שיותר מהירה, נוחה ומחוברת- חייבת לעבור דרכך! אמיתי! אז באמת תודה רבה! היתה לי לידה מדהימה ואת הייתי שליחה נאמנה!!

רינה נסימיאן
רינה נסימיאן עקרת בית

נסעתי ללידה באמבולנס, עם צירים חזקים כל 2 דקות, במהלך הצירים ביצעתי תרגיל וביניהם התבדחתי עם בעלי ועם נהג האמבולנס. לא הרגשתי כאב, מצוקה, לחץ פשוט התגייסתי לעזור לגוף בכל ציר. עם הגעתי לביה"ח המיילדת השכיבה אותי על המיטה כדי לשמוע את העובר במוניטור ולא אפשרה לי להזדקף ולבצע תרגילים עד סוף הלידה. הרגשתי באופן משמעותי את ההבדל. הצירים היו כואבים והייתי חסרת אונים בשכיבה על הגב. עשיתי לעצמי עיסויים בגב כדי להקל על הכאב, זה היה הדבר הכי קרוב לתרגילים שיכולתי לעשות במצב הזה. מחכה ללידה הבאה שבע"ה אוכל להשתמש בתרגילים לכל אורך הלידה

ענבר סדוןמטמתיקאית בת 30

בסיעתא דשמיא

אמית יקרה, אני רוצה להודות לך על השיחה שהייתה לנו כשבאת אלינו. חיזקת בי את האמונה שאני מסוגלת ללדת בלי אפידורל (דבר שהייתי זקוקה לו מאוד!), לידה טבעית ונטולת התערבות. התרגילים שלימדת אותי לא רק קידמו את הלידה, אלא היוו מסיח דעת, וכך במקום להתעסק בכאב של הצירים – הייתי עסוקה בתרגילים. הראש היה מכוון מטרה – התינוק עושה השתדלות לצאת וגם אני חייבת לעזור לו. לאחר השיחה איתך הבנתי שכל ציר הוא לטובה, הוא מקדם את לידה, וממש חיכיתי שיבוא ציר נוסף.
ברוך ה' הלידה התקדמה יפה והיית זמינה להתייעצות גם בשעות מאוחרות בלילה!
בסיעתא דשמיא נולד לנו בן מתוק ומקסים במשקל 3600!! ועוד בלידה טבעית! מי היה מאמין!
המון המון תודה לך! על התרגילים ועל האמונה שאנחנו, הנשים, מסוגלות ללדת באופן טבעי את התינוקות המקסימים שלנו!

מיכל שטיין
מיכל שטיין אם לשניים

צפו גם בנשים כמוכן שבחרו ללדת בשיטת אמית לידה